ТЕРМИНИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У 1. РАЗРЕД ОМШ

ТЕРМИНИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У 1. РАЗРЕД ОМШ

ДРУГИ ПРИЈЕМНИ РОК

СУБОТА  18.05.2019.

Дечанска бр. 6

КЛАВИР                                                      учионица бр. 7

10:00 часова

  1. МИЛА ЈЕВТИЋ
  2. ЕЛЕНА МИРКОВИЋ – ХАРФА
  3. ХАНА ОПАЧИЋ
  4. НИКОЛАЈ ЛАВ НЕДЕЉКОВИЋ
  5. ПЕТАР ШОШТАРИЋ
  6. МАША КУРЋУБИЋ
  7. МИХАИЛО МЛАДЕНОВИЋ

11:00 часова

  1. ЈАНА РИСТОВИЋ
  2. ДУЊА РАДОВАНОВИЋ
  3. ЛУЦИА ЈОВАНОВИЋ
  4. САШКА ЂОКИЋ
  5. МАША ПЕТРОВИЋ
  6. МАША АРСЕНИЈЕВИЋ
  7. МАНЕ САВИЋ

12:00 часова

  1. ВИКТОР БАРНИЋ
  2. ЛЕНА ЛОНЧАРЕВИЋ
  3. АНЂЕЛИЋ ЛАНА
  4. НИКОЛИНА ИЛИЋ
  5. МАША СЕКУЛИЋ
  6. СТАША ЛУКИЋ
  7. ЛЕНКА ЛУКИЋ

13:00 часова

  1. НИКОЛИНА ИЛИЋ
  2. ТЕОДОРА МИЛЕТИЋ
  3. ПЕТАР СТАНОЈЕВИЋ
  4. ЕЛЕНА ЧИКАРИЋ

ГИТАРА                                                  учионица бр. 6

10:00 часова                                                         

  1. ЈОВАН НЕДЕЉКОВИЋ
  2. СТЕФАН МИЛИЋЕВИЋ
  3. ЛУКА РАДОВИЋ
  4. ЂОРЂЕ МИЛЕНКОВИЋ
  5. КОСТА ПЕТРОВИЋ
  6. СИМОН СТАНИУЛИС

ДУВАЧИ

11:00 часова                                                  учионица бр. 6

  1. РАСТКО САВА СТЕПИЋ – КЛАРИНЕТ
  2. АЗРА ЈОВИЋ – ТРУБА
  3. СОФИЈА ГРУЈИЋ – ХОРНА
  4. СТРАХИЊА ВАСИЉЕВИЋ – ХОРНА
  5. МИЛИЦА ЖИВАНОВИЋ – ХОРНА
  6. ОЛИВЕР ЈОВАНОВИЋ – ХОРНА
  7. УНА ГУТЕША – ХОРНА

СРПСКО ТРАДИЦИОНАЛНО ПЕВАЊЕ И СВИРАЊЕ  И ОДСЕК ЗА СОЛО ПЕВАЊЕ

09:30 часова                                                          учионица бр. 2

  1. МИОНА ВУКИЋ – соло певање
  2. ДУЊА ЈЕЛИЧИЋ – соло певање
  3. СИМОНА ЂУРОВИЋ – соло певање
  4. МИЛИЦА ТОМАШЕВИЋ – соло певање
  5. ДИМИТРИЈЕ ПОПМИХАЈЛОВ – соло певање
  6. ЈЕЛЕНА МИТАЧЕК – соло певање
  7. МИЛА ИЛИЋ – соло певање
  8. НИНА РАНЂЕЛОВИЋ – соло певање
  9. БОЈАН МЕДИЋ – соло певање
  10. ТАРА ВУКОМАНЧИЋ – соло певање

10:30 часова                                                         учионица бр. 2

  1. КЛАРА БАЈИЋ – гусле
  2. ИВА ЈОКАНОВИЋ – трад. певање
  3. БИСЕРА МИЛЕНКОВИЋ – трад. певање
  4. РАДОВАНОВИЋ МИНА – трад. певање
  5. МИЛИЦА РАДОЈЧИЋ – трад. певање
  6. ДИЈАНА ДРАГОСАВЉЕВИЋ – трад певање

ГУДАЧКИ ОДСЕК

10:00 часова                                                          учионица бр. 5

  1. СТРАХИЊА ТОМИЋ – виолончело
  2. ЛЕНА МАРЈАНОВИЋ – виолина
  3. ЛАРА ЊАГОЈЕВИЋ – виолина
  4. САЊА МАРКОВИЋ – виолина
  5. ЛАЗАР ИВАНОВИЋ – виолина
  6. ЈАНА МИЛОЈЕВИЋ – виолина
  7. ПЕТАР ЈАКОВЉЕВИЋ – виолина
  8. НАЂА ЛУКИЋ – виолина
  9. ДУЊА ПАНТОВИЋ – виолина
  10. АЛЕКСА МИРКОВИЋ – виолина
затвори