ТЕРМИНИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА  ЗА УПИС У 1. РАЗРЕД ОМШ “МОКРАЊАЦ“ –  ШКОЛСКА 2021/2022. ГОДИНА

ТЕРМИНИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У 1. РАЗРЕД ОМШ “МОКРАЊАЦ“ – ШКОЛСКА 2021/2022. ГОДИНА

ПРВИ ПРИЈЕМНИ РОК

ДЕЧАНСКА 6

 СУБОТА  10.04.2021. ГОДИНЕ

 КЛАВИР и ХАРФА

10:00 часова    учионица бр. 6

1. Дуња Радовановић, харфа

2. Жаклина Мандић

3. Адриана Станковић

4. Тамара Илић

5. Филип Јовановић

6. Михаило Божић

7. Лола Рађен

8. Симона Станић

11:00 часова    учионица бр. 6

9. Лав Димитријевић

10. Миња Ђукић

11. Миша Макарова

12. Милица Костић

13. Лука Петровић

14. Даница Богдановић

15. Миа Ђорђевић

12:00 часова    учионица бр. 6

16. Каја Стојковић

17. Михаило Илић

18. Искра Лазић

19. Лазар Лазић

20. Викторија Ема Михајловски

21. Милена Роксандић

22. Дуња Луковић

23. Анђела Еминоски

24. Душан Драгомировић

                        ГУДАЧКИ ОДСЕК , ГИТАРА,  ДУВАЧКИ ОДСЕК

10:00 часова          учионица бр. 3

  1. Jована Мрдак                                                                                  Виолина
  2. Калина Каличанин                                                                          Виолина
  3. Лејла Еминоски                                                                               Виолина
  4. Надиа Гудман Петрић                                                                    Виолина
  5. Весна Гудман Петрић                                                                     Виолина
  6. Стефан Даниловић                                                                         Виолина
  7. Лука Шћепановић                                                                          Контрабас
  8. Михајло Симић                                                                               Гитара

11:00 часова        учионица бр. 3

  1. Леон Миљковић                                                                             Гитара
  2. Лазар Каличанин                                                                            Гитара
  3. Јована Радуловић                                                                           Гитара
  4. Михајло Вучићевић                                                                        Гитара
  5. Искра Ђорић                                                                                   Гитара
  6. Филип Марковић                                                                            Гитара
  7. Филип Гаврилов                                                                              Гитара
  8. Огњен Тодић                                                                                   Гитара

12:00   часова        учионица бр. 3

  1. Лео Беко                                                                                          Гитара
  2. Сара Косановић                                                                              Гитара
  3. Викторија Ема Михајловски                                                          Гитара
  4. Мила Ходалић                                                                                 Гитара
  5. Урош Шамара                                                                                  Гитара
  6. Јелисавета Васиљевић                                                                   Гитара
  7. Петра Велага                                                                                    Флаута
  8. Реља Стошић                                                                                   Флаута
  9. Јована Радуловић                                                                           Флаута
  10. Искра Њемец                                                                                   Флаута

 

СОЛО ПЕВАЊЕ И ТРАДИЦИОНАЛНО СРПСКО ПЕВАЊЕ И СВИРАЊЕ

9:00 часова           учионица бр. 2

  1. Лаура Хана Боројевић                                                                          соло певање
  2. Елена Марђоновић                                                                              соло певање
  3. Уна Варагић                                                                                           соло певање
  4. Илијана Трајковић                                                                                соло певање
  5. Миа Лехки                                                                                             соло певање
  6. Тамара Капетановић                                                                            соло певање
  7. Јована Михајловски                                                                             соло певање
  8. Кристина Жужа                                                                                    соло певање
  9. Сташа Петраш соло певање

10:00 часова         учионица бр. 2

  • Анђела Протић                                                                                      трад. певање
  • Дуња Станишић                                                                                    трад. певање
  • Лена Раденовић                                                                                    фрула
  • Ирина Бубања                                                                                       трад. певање
  • Јелена Копривица                                                                                 трад. певање
  • Тамара Капетановић                                                                            кавал