ШКОЛСКА 2017/18. ГОДИНА

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК

 

 

Ред. број

ДАТУМ

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

СОБА

1.

УТОРАК 09.01.2018.

Физичко васпитање

10:00ч

6

Крунска

2.

СРЕДА 10.01.2018.

Енглески језик писмени

15-16:30ч

 

4

Крунска

3.

Енглески језик усмени

16:30ч

4.

Веронаука

13:00ч

13

Крунска

5.

Аудио-визуелна техника

13:15ч

8

Дечанска

 

 

 

6.

ЧЕТВРТАК 11.01.2018.

Немачки језик

писмени

10-11:30ч

 

4

Крунска

Немачки језик

усмени

11:30ч

 

Француски језик писмени

 

10-11:30ч

 

6

Крунска

Француски језик усмени

11:30ч

 

7.

ПЕТАК 12.01.2018.

 

Соло певање

 

15:00ч

2

Дечанска

 

 

 

8.

ПОНЕДЕЉАК 15.01.2018.

Српски језик писмени

11:30-13ч

 

4

Крунска

Српски језик -усмени

13:00ч

Хармонија

писмени

13:30-15ч

5

Дечанска

9.

УТОРАК 16.01.2018.

Историја музике

13:15ч

4

Дечанска

10.

Увод у компоновање

13:15ч

8

Дечанска

11.

СРЕДА 17.01.2018.

Информатика и рачунарство

13:15ч

6

Крунска

12.

Читање с листа

соло певачи

10:00ч

2

Дечанска

13.

 

ЧЕТВРТАК 18.01.2018.

Физика

 

8:00ч

3

Крунска

 

14.

Хармонија

усмени

13:15ч

5

Дечанска

Дириговање

18:00ч

5

Дечанска

 

15.

ПЕТАК 19.01.2018.

Клавир

 

13:00ч

15/16

Дечанска

Упоредни клавир ТО

Харфа

16.

ПОНЕДЕЉАК 22.01.2018.

Биологија

8:00ч

5

Крунска

17.

Историја

9:00ч

3

Крунска

18.

Народне игре

13:15ч

2

Крунска

19.

Хор / Оркестар

18:00ч

5

Дечанска

20.

УТОРАК 23.01.2018.

Солфеђо

13:15ч

6

Дечанска


 

 

 

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ПОДНЕЛИ ПРИЈАВЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ

ИСПИТА У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

1.     Анђела Бабовић, 1.ОМШ, ванредни, (клавир, солфеђо)

2.     Татјана Жујовић, 2.ОМШ, убрзано напредовање, (харфа, солфеђо)

3.     Вук Ђукановић,ОМШ, ванредни, (солфеђо)

4.     Иван Фајгељ, 1.ТО, ванредни, (хармонија)

5.     Милица Костић, 1.ВИ, ванредни, (соло певање, читање с листа)

6.     Мина Дробњаковић, 1.ООН, сустизање, ( српски језик, историја, биологија, физика, информатика, енглески језик, француски језик, физичко , веронаука)

7.     Вук Кујовић, 1.ООН, диференцијални, ( немачки језик)

8.     Софија Ђоловић, 3. И 4. ЕТНО и ООН, ванредни ( историја музике, АВТ, народне игре, физичко васпитање)

9.     Мила Ана Миловић, 4.ТО, ванредни ( хор, дириговање, увод у компоновање, упоредни клавир)

10.  Александар Максимовић, 4.ООН, ванредни ( историја)

ОБАВЕШТЕЊА